Тренажерний зал – один з ефективних способів зміцнити здоров’я, адже м’язове навантаження нормалізує обмін речовин і роботу гормональної системи. Також, можна позбутися зайвої ваги, повернутися в форму, поліпшити фігуру – хтось хоче більше стрункі ноги, хтось – красиву поставу, хтось – тонку талію. Усього цього можна досягти в тренажерному залі.

Зал СК MAXIMA обладнаний усіма необхідними кардіо- та силовими тренажерами.

Краще, звичайно ж, займатися з професійним тренером, який складе програму тренувань з урахуванням індивідуальних особливостей і переваг.

Тренери допоможуть Вам познайомитися з тренажерами, навчать правильної техніки виконання вправ, а також проконсультують з питань харчування.

Не відкладайте похід у тренажерний зал на завтра/післязавтра. Адже, окрім підтягнутого та молодого зовнішнього вигляду, у нас Ви отримаєте найголовніше – Ваше здоров’я!

 

 

Кардіозона - MAXIMA

Кардіозона

Кардіозона – це ідеальне місце в тренажерному залі, з якого рекомендується починати кожне тренування. Істотно підвищити загальний стан та витривалість свого організму, покращити працездатність практично всіх систем організму, а також позбутися зайвого жиру – все це можна зробити за допомогою тренажерів, які розташовані саме в цій зоні залу. У кардіозоні розташовані бігові тренажери, велотренажери, степери та багато іншого обладнання, заняття на якому допоможуть не лише привести свою фігуру в ідеальний стан, а й оздоровити організм, підвищити імунітет, загальне самопочуття та підняти дух.

Зона силового обладнання - MAXIMA

Зона силового обладнання

Силові тренажери розраховані на оздоровлення організму, розвиток фізичної сили та дозволяють навантажувати будь-які групи м'язів. Значну роль в ефективності тренувань відіграє якість тренажерів та обладнання в тренажерному залі. Зона силових тренажерів  оснащена сучасними тренажерами , які є максимально ефективними в питаннях корекції фігури, зміцнення спини, підвищення м'язового тонусу, формування правильної постави та ідеальних пропорцій тіла.

Зона вільних ваг - MAXIMA

Зона вільних ваг

Зона вільних ваг  – це окрема зона для тренувань з гантелями, гирями та штангами, які призначені для виконання вправ з фізичним навантаженням власної ваги того, хто займається. Тренажери з власною вагою забезпечують навантаження на зв'язки та суглоби, максимальну ефективність та якісний рівень занять. Тренування в зоні вільних ваг дозволяють отримати бажаний результат в короткі терміни.

Наша команда

Приходько Олекснадр - MAXIMA

Приходько Олекснадр

Інструктор тренажерного залу

Самошкіна Олена - MAXIMA

Самошкіна Олена

Інструктор тренажерного залу, фітнес-тренер, дієтолог-нутриціолог

Сорока Вадим - MAXIMA

Сорока Вадим

Інструктор тренажерного залу

Шрамченко Анна - MAXIMA

Шрамченко Анна

Інструктор тренажерного залу, дієтолог-нутриціолог, масажист, реабілітолог

Рибалка Євгеній - MAXIMA

Рибалка Євгеній

Інструктор тренажерного залу

Розклад занять

Понеділок

07:00-21:00

Вівторок

07:00-21:00

Середа

07:00-21:00

Четвер

07:00-21:00

П'ятниця

07:00-21:00

Субота

08:00-19:00

Неділя

08:00-19:00
Зона вільних ваг - MAXIMA
Зона вільних ваг - MAXIMA
Зона вільних ваг - MAXIMA
Зона вільних ваг - MAXIMA
Зона вільних ваг - MAXIMA