Система Procedos – це ефективна методика викладання правильної техніки виконання рухів.
Патентований дизайн розмітки на основі 9 візуальних орієнтирів спрощує комунікацію між тренером та клієнтом та дозволяє перетворити тренування на захоплюючий ігровий процес.

У чому переваги Procedos?
1. Ефективність методики
Це тисячі різних рухів у трьох площинах, спрямовані на розвиток балансу, координації, швидкості, гнучкості та сили.
2. Безпека вправ
Тренування за даною методикою покращують «функціональність» тіла без порушення природної цілісності у роботі суглобів та м’язів.
3. Простота для розуміння
9 візуальних маркувань дозволяють тренеру простіше спілкуватися з клієнтом, а клієнту розуміти, що потрібно зробити, орієнтуючись за цифрами та лініями.
4. Можливості для тестування
Додаткова розмітка довжин та кутів на платформі дозволяє проводити комплексну оцінку та моніторинг змін функціонального стану клієнта.
5. Компактність та надійність
Платформа легка, компактно складається без утворення заломів. Вбудовані кільця дозволяють зберігати її на стандартних кріпленнях для матів групових програм.

А що клієнти отримують після такого тренування?

Починають легше та вільніше рухатися. Витрачають менше енергії на виконання тих самих рухів. Покращують швидкість рухів, тому Procedos активно почали застосовувати і у професійному спорті. І візуальний ефект, звичайно, стає помітним.
Шукайте тренування Procedos у нашому розкладі, і ми допоможемо вам знайти у себе такі м’язи, про які ви навіть не здогадувалися!

Наша команда

Самошкіна Олена - MAXIMA

Самошкіна Олена

Інструктор тренажерного залу, фітнес-тренер, дієтолог-нутриціолог

Графік тренувань

Вівторок

15:00-16:00

Четвер

15:00-16:00